Sega Yapı
TR | EN
BİZİ TAKİP EDİNSega Yapı

Sega Yapı

Hakkımızda

Sağlam, Emin, Güvenilir Adımlarla Yuvanızı İnşa Ediyoruz...

Bizi Tanıyın

BİZİ TANIYIN
Sağlam Evlerin Güvenilir Adresi...

Sega Yapı; müteahhitlik ve inşaat alanında taahhüt yapmak için 2016 yılında kurulmuştur. 2005 yılından bugüne kadar Aytor Yapı A.Ş. ve Askon Yatırım Ltd. Şti olarak hizmet vermiş olan firmaların yönetim kurulu üyesi ve ortağı olarak sektöre farklı bir anlayış kazandırmak, geçmişteki tecrübelerimizi ve birikimlerimizi gelecekteki projelerimize modernize olmuş haliyle aktarabilmek için Sega Yapı firması hayata geçirilmiştir.

İstanbul’un tamamında faaliyet gösteren firmamız özellikle konut sektöründe ciddi projeler üretmekte ve kalitesi ile güven vermektedir. Konut sektörünün her alanında anahtar teslim projeleri her geçen gün artmakta ve proje bölgelerinden tam not almaktadır. Günümüzün teknolojisine ve ürünlerine uygun imalat yapan firmamız proje bölgesinin ve ülke genelinin kalite-konfor seviyesinin üzerinde teslim ettiği projeleri ile seçkin misafirlerini ağırlamaktadır.

Sektörde profesyonel olarak çalışan kadromuz ve yönetim kurulumuz kendini işine adamış olan mühendis ve mimarlardan oluşmaktadır. Sadece İstanbul ili içinde değil yurt genelinde yapılanma hamleleri için gerekli altyapı hazırlıkları devam etmektedir.

Devam etmekte olan ve hazırlık aşamasındaki projelerimiz firmanın maddi çıkarlarından ziyade manevi beklenti odaklı tasarlanıp bu doğrultuda projelendirilmekte ve müşteri memnuniyeti ön plana koyulmaktadır.

Firma bünyesinde olmasa da Tekstil, Gıda ve Otomotiv sektörlerinde de hizmet veren ortaklık yapımız sağlam bir yapı üzerine kurulmuş olup tamamen kendi öz sermayesi ile bu alanlarda da ciddi hacimlerde faaliyet göstermektedir.

Yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz projelerde Dürüstlük-Disiplin-Samimiyet-Kalite ilkeleri vazgeçilmezlerimizdir. Teslim edilen projelerde geriye dönük sorumluluklarımızı her daim taşınmaktadır. Firmamız klasik müteahhitlik mantığı ile değil tamamen müşteri memnuniyeti ve ticari ahlak kuralları odaklı iş anlayışı ile sektöre olan bakış açısını daha güvenilir hale getirme çabasındadır.

Hayatınızı güzelleştirecek bir projemizde buluşmak dileği ile sağlıcakla kalın.

Sega Yapı
25
Yıllık Tecrübe
2
Gelecek Proje
3
Devam Eden Proje
33
Tamamlanan Proje